משחקי הספורט הגדולים ביותר שכל גיימר צריך להכיר

האם ידעת שהקהל העולמי למשחקי ספורט אלקטרוני צפוי להגיע ל-250 מיליון אנשים? הצמיחה של הספורט האלקטרוני הייתה פנומנלית, כאשר משחקים חדשים מושקים מדי שנה. עם זאת, חלק מהמשחקים שולטים בנוף והם פופולריים יותר מהאחרים.

כשאנחנו מדברים על משחקי הספורט האלקטרוני הגדולים ביותר, זה יכול להיות אומר דברים שונים לאנשים שונים. חלק מהמשחקים פופולריים יותר ברחבי העולם בעוד שאחרים הם הצלחות אזוריות. לחלקם יש הרבה יותר שחקנים בעוד שאחרים מארגנים טורנירים גדולים יותר עם פרסים כספיים גדולים.

בפוסט זה, מיינו את משחקי הספורט האלקטרוני הגדולים ביותר לפי כמות כספי התגמול שהם העניקו עבור טורנירים. כל המידע על זה נאסף מאתר הרווחים של Esports. אז בואו נתחיל עם רשימת משחקי הספורט האלקטרוני הגדולים ביותר.

1. דוטה 2

שנת יציאה – 2013

סך כספי הפרסים שהוענקו – 224.7 מיליון דולר

טורנירים ראויים לציון – הבינלאומי

שחקנים מובילים – יוהאן סונדשטיין, ג'סי וייניקה, אנת'ן פאם

דוטה 2 הוא משחק פופולרי בזירת קרב מרובה משתתפים שפותח על ידי תאגיד valve. זהו המשך להגנה על העתיקים: אולסטארס. הוא הפופולרי ביותר בצפון אמריקה ובאירופה [1]. אותו הדבר משוחק בדרך כלל בקבוצות של חמישה, כאשר כל אחד מגן על האזור שלו על המפה. צוות אחד מנצח על ידי השמדת מבנה שנקרא "עתיק" בתוך הבסיס של הצוות השני.

משחקים

2. תקיפה נגדית: מתקפה עולמית

שנת יציאה – 2012

סך כספי הפרסים שהוענקו – 96.5 מיליון דולר

טורנירים ראויים לציון – משחקי ספורט אלקטרוניים בעולם (WESG), ELEAGUE

שחקנים מובילים – אנדראס הייסלת', פיטר רסמוסן, ניקולאי רידץ

זהו עוד משחק esports פופולרי שפותח על ידי תאגיד valve, בשיתוף פעולה עם בידור נתיב מוסתר. זהו משחק יריות מגוף ראשון והוא הרביעי בסדרת מתקפת נגד. המשחק הזה משוחק בעיקרון בין שתי קבוצות – מחבלים ומחבלים נגד. המחבלים לוקחים בני ערובה ומשתילים פצצה. הלוחמים נגד המחבלים צריכים להציל את בני הערובה ולנטרל את הפצצה.

אם אתה גם מתעניין בספורט אלקטרוני, אתה צריך להתחיל לשחק במשחקים האלה כדי לבנות מיומנויות. עם טורנירי esports המציעים אגרות פרסים של מיליוני דולרים, השקעה במחשב משחקים מהשורה הראשונה יכולה להשתלם בטווח הארוך עבור שחקני esport שואפים.

3. פורטנייט

שנת יציאה – 2017

סך כספי הפרסים שהוענקו – 89.1 מיליון דולר

טורנירים ראויים לציון – גביע העולם בפורטנייט, סדרת סתיו של Fortnite, סדרת התכתשות הקיץ של Fortnite

שחקנים מובילים – קייל גירסדורף, הריסון צ'אנג, דיוויד וואנג

פורטנייט הוא משחק מקוון מרובה משתתפים פופולרי שפותח על ידי משחקים אפיים. יש לו שלושה מצבי משחק שונים אבל עדיין נחשב למשחק אחד. להלן הפרטים של כל מצב משחק:

  • להציל את העולם – זה כולל עד 4 שחקנים שנלחמים ביצורים דמויי זומבים כדי להגן על עצמם ועל שורדים אחרים.
  • באטל רויאל – זהו משחק מסוג שחקן מול שחקן שבו עד 100 שחקנים נלחמים כדי להיות האדם האחרון שעומד. אפשר לשחק גם בקבוצות.
  • יצירתי – זהו מצב ארגז החול שבו לשחקנים יש שליטה יצירתית על עולם המשחק.

4. ליגת האגדות

שנת יציאה – 2009

סך כספי הפרסים שהוענקו – 75.5 מיליון דולר

טורנירים ראויים לציון – אליפות העולם של LoL

שחקנים מובילים – שר הייוק לי, הו סונג לי, ג'ון סיק ביי

זהו משחק פעולה אסטרטגי בזמן אמת מרובה משתתפים שפותח על ידי משחקי riot. זה די פופולרי באסיה. הוא משוחק על ידי שתי קבוצות או 3 או 5 שחקנים כל אחת והוא קצת דומה ל-Dota 2 במשחקיות. בדומה לדוטה 2, כאן צוות מנצח על ידי השמדת מבנה שנקרא "נקסוס" בתוך הבסיס של הצוות השני.

5. סטארקראפט II

שנת יציאה – 2010

סך כספי הפרסים שהוענקו – 33.0 מיליון דולר

טורנירים ראויים לציון – הגמר העולמי של WCS, משחקי ספורט אלקטרוניים בעולם (WESG)

שחקנים מובילים – סונג צ'ו צ'ו, ג'ונה סוטאלה, בייונג ריול לי

זהו משחק אסטרטגיה בזמן אמת שפותח על ידי בליזארד בידור. זהו המשך למשחק הסטארקראפט המקורי. המשחק מתרחש בתרחיש מדע בדיוני שבו שלושה מינים – Terrans, Zerg ו-Protoss. הוא מחולק ל-3 חלקים עם משחק הבסיס Wings of Liberty ושתי חבילות הרחבה. החלק הראשון מתמקד בטראנים (בני אדם), בעוד השניים האחרים סובבים סביב ה-Zerg וה-Protoss.

6. שדה הקרב של שחקן לא ידוע (PUBG)

שנת יציאה – 2017

סך כספי הפרסים שהוענקו – 22.2 מיליון דולר

טורנירים ראויים לציון – אליפות העולם של PUBG, גביע האומות של PUBG

שחקנים מובילים – ג'ונג יונג באק, ג'ונג וואן גו, סונג הון צ'ה

זהו משחק מסוג קרב רויאל שפותח על ידי UBG תַאֲגִיד. במשחק הזה, עד 100 שחקנים מתחרים זה בזה כדי להיות האחרון שעומד. אפשר לשחק בזה גם בקבוצות.

לשחק

7. Overwatch

שנת יציאה – 2016

סך כספי הפרסים שהוענקו – 21.7 מיליון דולר

טורנירים ראויים לציון – Overwatch League

שחקנים מובילים – ג'ה הי הונג, ג'ון יו

זהו משחק יריות מגוף ראשון שפותח על ידי בידור סופת שלגים והוא משוחק בקבוצות של שישה. המטרה היא לאבטח נקודות בקרה על המפה או לקחת מטען מנקודה אחת לאחרת, תוך זמן מוגדר. המשחק פופולרי מאוד באסיה אך משוחק ברחבי העולם.

8. אבן הארץ

שנת יציאה – 2014

סך כספי הפרסים שהוענקו – 21.1 מיליון דולר

טורנירים ראויים לציון – אליפות העולם של אבן הארץ, GrandMasters, סיור מאסטרס

שחקנים מובילים – Thijs Molendijk, ווי לין צ'ן, פאבל בלטיוקוב

זהו משחק קלפים דיגיטלי חינמי שפותח על ידי בידור סופת שלגים. הוא משוחק אחד על אחד בין שני שחקנים והוא משחק מבוסס תורות. כל שחקן מקבל חפיסה של 30 קלפים ויכול לבחור גיבור בעל יכולת ייחודית. ישנם מצבי משחק רבים זמינים.

9. גיבורי הסערה

שנת יציאה – 2015

סך כספי הפרסים שהוענקו – 18.1 מיליון דולר

טורנירים ראויים לציון – האליפות העולמית של גיבורי הסופה

שחקנים מובילים – זכה הו ג'ונג, יונג היוג לי, ג'ה וון לי

זהו משחק מרובה משתתפים שפותח על ידי בידור סופת שלגים. המשחק כולל שחקנים שונים ושטחי קרב ממשחקים פופולריים אחרים כמו וורקראפט ו-Overwatch. בשל סגנון משחק רחב יותר, הוא נקרא משחק "קרב גיבורים", ולא משחק זירת קרב מקוונת מרובה משתתפים או משחק "אסטרטגיית פעולה בזמן אמת".

10. זירת חיל

שנת יציאה – 2015

סך כספי הפרסים שהוענקו – 14.5 מיליון דולר

טורנירים ראויים לציון – גביע העולם לכבוד מלכים, ליגת המקצוענים

שחקנים מובילים – שמות שחקני המשחק Cat, NuoYan ואלן (השמות המקוריים אינם זמינים)

זהו משחק זירת קרב מקוון מרובה משתתפים שפותח על ידי אולפני TiMi, אך פורסם על ידי קונצרן המשחקים והמדיה הפופולרי יותר משחקי טנסנט. המשחק משוחק בקבוצות של חמישה ויש לו מספר מצבים.

11. מתקפת נגד

שנת יציאה – 2000

סך כספי הפרסים שהוענקו – 13.4 מיליון דולר

טורנירים ראויים לציון – אין טורנירים אחרונים

שחקנים מובילים – פטריק לינדברג, פטריק סטרמון, הארלי אורוול

הידוע בפופולאריות בשם מתקפת נגד 1.6 או חצי חיים: מתקפת נגד, זה היה קודמו למתקפת נגד: משחק התקפי עולמי. הוא פותח על ידי תאגיד שסתומים. רוב שחקני CS 1.6 עברו כעת לסדרה האחרונה של CS: GO. עם זאת, זה עדיין אחד ממשחקי הספורט האלקטרוני הגדולים ביותר מבחינת כספי הפרסים המוענקים עבור טורנירים ופופולריות. המשחק היה פופולרי במיוחד באירופה.

12. קשת שש מצור

שנת יציאה – 2015

סך כספי הפרסים שהוענקו – 12.1 מיליון דולר

טורנירים ראויים לציון – שש הזמנות, שש גדולות

שחקנים מובילים – ניקלס מוריצן, פביאן הלסטן, טרוי ירוסלבסקי

זהו משחק יריות טקטי שפותח על ידי Ubisoft. יש לו מצבים שונים הכוללים משימות כמו נטרול פצצה או חילוץ בן ערובה. כל שחקן יכול להיות תוקף או מגן בכל אחד מהתרחישים או המצבים האלה.

קשת שש מצור הוא אחד ממשחקי הספורט האלקטרוני הגדולים ביותר, עם עוקבים עצומים ברחבי העולם. כאשר שחקנים יושבים שעות על גבי שעות, מתחרים במשחקים אינטנסיביים, הנוחות היא מעל הכל. לכן יש כיסא משחקים איכותי חיוני לכל שחקן קשת שש מצור רציני. לא רק שהוא מספק תמיכה ארגונומית, אלא הוא גם מעלה את חווית המשחק הכוללת. אתה יכול להתמקד באסטרטגיית המשחק וברפלקסים המהירים שכן עיצוב הכיסא שומר אותך נוח וממוקד.

13. ליגת הרוקט

שנת יציאה – 2016

סך כספי הפרסים שהוענקו – 8.8 מיליון דולר

טורנירים ראויים לציון – סדרת אליפות ליגת הרוקט

שחקנים מובילים – קוראנט אלכסנדר, פייר סילבר, ג'וס ואן מורס

זהו משחק כדורגל ייחודי בסגנון ארקייד שפותח על ידי Psyonix. יש לו, פשוטו כמשמעו, מכוניות שמשחקות כדורגל או כפי שהוא מכונה "כדורגל, אבל עם מכוניות". משחק זה משוחק בקבוצות של עד שמונה שחקנים. מטרת המשחק הזה היא להבקיע שער ולזכות בנקודות בדיוק כמו בכדורגל.

לשחק משחקים

14. SMITE

שנת יציאה – 2014

סך כספי הפרסים שהוענקו – 8.6 מיליון דולר

טורנירים ראויים לציון – אליפות העולם של Smite

שחקנים מובילים – ג'ון סלטר, רוסריו וילארדי, אנדרו וודוורד

זהו משחק זירת קרב מקוונת מרובה משתתפים בחינם (MOBA) שפותח על ידי אולפני Hi-Rez. במשחק יש דמויות מיתולוגיות כמו אלים ואלות ממיתולוגיות שונות. אתה יכול לבחור דמות להשתתף במשחק בסגנון לחימה מבוסס צוות. יש לו מספר מצבי משחק והרבה דמויות לבחירה.

15. StarCraft: מלחמת הגזעים

שנת יציאה – 1998

סך כספי הפרסים שהוענקו – 8.2 מיליון דולר

טורנירים ראויים לציון – אין טורנירים אחרונים

שחקנים מובילים – יאנג הו לי, ג'ה דונג לי, ג'ה יון לי

זוהי חבילת הרחבה למשחק StarCraft המקורי שקדם ל-StarCraft II. הוא פותח על ידי תאגיד סאפיר ובליזארד בידור. המשחק הזה משוחק ברחבי העולם אבל הוא פופולרי במיוחד בדרום קוריאה. בדיוק כמו StarCraft II, הוא גם סובב סביב שלושת המינים – Terrans, Protoss ו-Zerg. המטרה היא להקים בסיס, לבנות צבא ולכבוש את היריבים.

סיכום

אלו הם כמה ממשחקי הספורט האלקטרוני הגדולים ביותר שאתה יכול לשחק. אם אתה חובב ספורט esport ולא שחקן, אתה יכול לעקוב אחר משפיעני esports ושחקנים ולצפות במשחקים שלהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

המורשת של מורטל קומבט

Mortal Kombat הוא שם מוכר בעולם משחקי הלחימה. הזיכיון, שפותח על ידי אולפני NetherRealm, הפך לשם נרדף לדמויות ייחודיות, קווי עלילה מורכבים ומהלכי סיום מוגזמים

קרא עוד »
דילוג לתוכן