עליית המשחקים הניידים והשפעתו על התעשייה והצרכנים

המשחקים הניידים עשו דרך ארוכה – וסביר להניח שזה ימשיך. ממשחק טטריס על מסך 8 סיביות ועד לאפשרות כעת לשחק בכותרי AAA מן המניין, המשחקים הניידים בהחלט התפתחו עם השנים. מכיוון שחוק מור נשאר בחיים במהלך העשור האחרון, ראינו עלייה משמעותית בכוח העיבוד של הטלפונים הניידים הללו, מה שמאפשר לנו ליצור כמה משחקים מרהיבים באמת לפלטפורמה.

האבולוציה של משחקים ניידים:

בשלבים הראשונים של הטלפון הנייד, הטמעת משחקים בפלטפורמה נחשבה למחשבה שלאחר מכן יותר מכל דבר אחר. היו דרכים לשחק כמה משחקים מבוססי ארקייד במקלדת גיימינג. אבל, המשיכה הראשונית של ניידות ונוחות משחקים ניידים עדיין נראתה אפילו בשלבים המוקדמים.

משחקים ניידים

ככל שהטלפונים הניידים התקדמו, חוויות לשחקן יחיד כמו ציפורים כועסות ו-פלאפי בירד עדיין היו די סתמיות. אבל, הצגת מסך המגע, הציגה מכניקה חדשה ורעיונות משחק שפשוט לא היו אפשריים ליישום עם בקר, מקלדת או עכבר.

כיום, השיא של כוח עיבוד טוב יותר לצד דרך חדשנית של אינטראקציה עם המסך הוביל לחוויות AAA שלמות כמו Roblox ו-Fortnite שהועברו לטלפון הנייד. למעשה, את רוב המשחקים הללו ניתן לשחק לצד שחקני מחשב וקונסולות, ולבסוף מביאים את המשחקים הניידים למיינסטרים.

אבל מלבד רק חיקוי של משחקי מחשב, משחקים לנייד הגדירו את המרחב שלהם בשוק ואפילו יש להם סצנות eSports תחרותיות משגשגות עם מיליוני שחקנים שמתכווננים לצפות בשחקנים מקצועיים מתחרים ב-אגדות ניידות, ליגת האגדות: בקע פראי, תחושת שליחות: נייד וכו'.

שינוי במגמות בתעשייה:

עם הופעת המגיפה, אנשים רבים חיפשו משחק כשיטת הבילוי העיקרית שלהם בתוך הכאוס. זה איפשר כמות חסרת תקדים של צמיחה במשחקים ניידים. כאשר רוב המשחקים מאמצים מודל חינם להפעלה, רכישות בתוך האפליקציה של מוצרי קוסמטיקה ופריטי אספנות מסוימים הפכו למודל מניב הכנסות מאסיבי עבור משחקים אלה.

אז, עכשיו, התעשייה מתמקדת בלהבטיח שהמשחקים שלהם יפעלו בצורה חלקה גם בנייד. לדוגמה, היכולת של Roblox לאפשר לחוויות שלהם לפעול על מספר פלטפורמות ללא מאמץ נוסף מצד המפתח אפשרה לפלטפורמה לחוות צמיחה מדהימה משנה לשנה.

יתרה מכך, ההתמקדות של Fortnite במשחקים ניידים הובילה לכך ששחקנים מקצועיים משתמשים במסכי המגע שלהם כדי להתחרות עם שחקני מקלדת ועכבר גיימינג, מה שמסמל שלפלטפורמה יש יתרונות ויתרונות ייחודיים משלה שטרם התגלו.

משחקים ניידים: אהבת צרכן

המחשבה על טלפון סלולרי למשחקים הייתה נשמעת מוזרה רק לפני כמה שנים. אבל כעת, מנהיגי תעשייה כמו סמסונג [1] ואפל שמו דגש רב על ביצועי המשחקים של הטלפונים שלהם, והציגו את המשחקים הניידים האחרונים שפועלים בצורה חלקה במכשירי הדגל שלהם.

משחקים

חוץ מזה, אפילו טלפונים תקציביים צריכים כעת להתמודד עם הביקוש הגובר של שוק ממוקד משחקים, מה שהוביל לעלייה כוללת בביצועים גם של טלפונים ברמה בינונית.

אז, עכשיו, אנשים לא רק מחפשים טלפונים ניידים שעוזרים להם לבצע שיחות, לצפות בסרטונים ולגלול במדיה החברתית, הדרישות שלהם התפתחו שוב לכיוון של מכשיר דמוי מחשב המאפשר להם לשחק משחקים, לבצע בתוך האפליקציה רכישות, ולהתחבר עם עמיתיהם ב-מט-גיימינג הנייד המתפתח במהירות.

ייתכן שתרצה לקרוא את המדריך שלנו לאיך להישאר בריא בזמן המשחק כאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

המורשת של מורטל קומבט

Mortal Kombat הוא שם מוכר בעולם משחקי הלחימה. הזיכיון, שפותח על ידי אולפני NetherRealm, הפך לשם נרדף לדמויות ייחודיות, קווי עלילה מורכבים ומהלכי סיום מוגזמים

קרא עוד »
דילוג לתוכן