דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני רכישת מקלדת גיימינג

מאז הופעת המשחקים המקוונים גוברת, גם הביקוש למקלדת גיימינג ועכבר גיימינג עולה. השגת ההגדרה המושלמת להפעלות המשחקים שלך יכולה להרגיש קצת מהממת.

עם זאת, אם אתה מתכנן לקנות אחד – דאגנו לך. מדריך זה יעזור לכם לבחור את מקלדת המשחקים ואת עכבר המשחקים המתאימים לדרישות שלכם.

8 הגורמים המובילים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת מקלדת המשחקים שלך

מקלדת גיימינג היא ציוד חשוב שיהיה בנשקייה בזמן משחק. מקלדות מגיעות באיכות ובעיצובים שונים כמו מקלדות כבדות, מקלדות מכניות, מקלדות ממברנות וכו'.

רוב המקלדות הסטנדרטיות לא מצליחות להחזיק מעמד כל כך הרבה זמן כשהן תחת לחץ של האצבעות המהירות של גיימרים. אז הנה שמונה גורמים שעליך לקחת בחשבון בעת בחירת מקלדת המשחקים המושלמת.

מקלדת גיימינג

1. גודל המקלדת

בדרך כלל, מקלדות מגיעות בגודל מלא או Tenkeyless. גודל המקלדת תלוי ברמת הנוחות שלך. אם אתה רוצה מקלדת מספרים על המקלדת שלך, תצטרך מקלדת בגודל מלא. עם זאת, מקלדת Tenkeyless היא מקלדת קטנה יותר, נהדרת להתאמה על שולחן קטן. זה מאפשר לך לשמור את העכבר קרוב יותר מכיוון שלמקלדת Tenkeyless אין לוח מספרים.

2. טכנולוגיית מפתח

ישנן שתי טכנולוגיות עיקריות בהן משתמשים מחשבים להפעלה: ממברנה ומפתחות מכניים. גיימרים מעדיפים מקלדות מכניות על פני ממברנה בגלל המהירות, העמידות, התמיכה בגלגול N-key ומזעור רוחות רפאים.

במקלדות מכניות, כוח ההפעלה נשאר עקבי, מה שמקל עליך לדייק בהקשות. במקלדת ממברנה, כוח ההפעלה משתנה. לפיכך, אלה הרבה יותר נוחים על האצבעות. אם יש לך הרגל ללחוץ בחוזקה על מקשים, אתה יכול ללכת על מקלדות ממברנות.

3. איכות בנייה

גיימר יכול לגרום נזק רב למקלדת מלחיצות חוזרות ונשנות וכוחניות. לכן, חשוב שכל חלקי המקלדת יהיו באיכות גבוהה. מכסי המפתח עשויים מפלסטיק PBT או מפלסטיק ABS. גיימרים מעדיפים מקשי PBT מכיוון שהם עמידים יותר לממיסים, אינם מבריקים, חזקים יותר פיזית ויכולים לעמוד בטמפרטורות של עד 150 מעלות צלזיוס.

עם זאת, חלק מהמקלדות היוקרתיות יכולות להיות עם פלסטיק ABS מכיוון שיש להן שכבה דקה של פלסטיק המאפשרת לתאורת המקלדת האחורית בהירה, תוססת ואחידה יותר.

4. תאורה אחורית

לכל מקלדות המשחקים אין תאורה אחורית אבל אלו שכן, מגיעות עם תאורת RGB אחורית או תאורה אחורית בודדת. תאורה אחורית בצבע אחד מאירה את המקשים בצבע אחד ואילו תאורה אחורית RGB היא במספר צבעים.

   5. קישוריות

המקלדות הן אלחוטיות או קוויות. מקלדות אלחוטיות משתמשות בתדרי רדיו כמו Bluetooth לקישוריות ואילו מקלדות קוויות מחוברות ישירות למחשב שלך באמצעות כבל.

מקלדת אלחוטית[1] מאפשרת תנועה חופשית אך דורשת טעינת סוללות. ייתכן שתראה השהיית קלט אור במקלדת אלחוטית בעוד שאין בעיה כזו עם מקלדת קווית. אתה רק צריך קצת ניהול כבלים עם מקלדת קווית. כך גם לגבי אוזניות גיימינג קוויות ואלחוטיות.

6. N- גלגול מפתח

גלגול N-key רושם כל לחיצה מדויקת ובסדר הנכון, לא משנה כמה מקשים לחצת בו זמנית. גלגול N-key יכול להגיע עם מקלדות מכניות שכן כל מקש מופרד ומזוהה על ידי מערכת ההפעלה.

7. תכונות נגד רוחות רפאים

ודא שמקלדת המשחקים שלך כוללת תכונה מובנית נגד רוחות רפאים. Ghosting הוא כאשר המחשב רושם את כל המקשים הלא נכונים במקום אלה שלחצתם. כאשר אתה משתמש ביותר ממקש אחד בו-זמנית, הוא רושם את המקשים הסמוכים שבהם ייתכן שנגעת קלות. לכן, אנטי רפאים הוא חובה עבור שחקן משחק מקצועי.

הגדרת משחקים

8. מחיר

לבסוף, כדאי לשקול את מחיר המקלדת בהתבסס על תכונותיה. המקלדות עם תכונות נוספות יקרות יותר מאלו ללא. בהתאם לדרישות ולתקציב שלך, אתה יכול לבחור אילו תכונות הן חובה עבורך.

דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני רכישת מקלדת גיימינג

תהנה מחוויית המשחק על ידי הוספת עכבר גיימינג לציוד שלך המתאים לסגנון המשחק שלך. שקול את הגורמים הבאים לפני בחירת מקלדת המשחקים המושלמת:

1. קווי או אלחוטי

2. סגנון משחק

3. סגנון אחיזה

4. חיישן

5. ברק והתאמה אישית

6. ספירות לאינץ' ונקודות לאינץ'

7. משקל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

המורשת של מורטל קומבט

Mortal Kombat הוא שם מוכר בעולם משחקי הלחימה. הזיכיון, שפותח על ידי אולפני NetherRealm, הפך לשם נרדף לדמויות ייחודיות, קווי עלילה מורכבים ומהלכי סיום מוגזמים

קרא עוד »
דילוג לתוכן