10 דרכים לשפר את כישורי המשחק שלך

משחק מקוון מעולם לא היה פופולרי יותר. למעשה, תעשיית המשחקים המקוונת שווה יותר ממיליארד דולר אמריקאי, וזה לפי הנתונים הסטטיסטיים של 2020. גם אם משווים רק את סצנת המשחקים מלפני עשור, ימצאו הבדל אסטרונומי לא רק באיכות המשחקים אלא גם במידת מקובלתם. עכשיו אפשר לעשות קריירה בקלות על ידי משחק במשחקים מקוונים והזרמת התוכן שלהם דרך Twitch ו- YouTube.

עם זאת, לפני שאתה הולך ויוצר חשבון Twitch, תחילה עליך להשתפר במשחקים שלך. שיפור מיומנויות במשחקים אינה משימה קלה. בטח, אתה יכול לבחור בגידות משחק שיעזרו לחוויית המשחק שלך, אבל אתה לא ממש משפר את הכישורים שלך. זה די סטנדרטי ששחקנים ירגישו תקועים לגבי ההתקדמות שלהם. עם זאת, אין צורך לדאוג מכיוון שיצרנו רשימה של 10 הדרכים המובילות שיעזרו לך לשפר את כישורי המשחק שלך ודי מהר בכך.

1. אתה צריך להקדיש זמן למשחק

לא נדרש הסבר לכך. אדם חייב להתאמן באופן קבוע כדי להיות טוב בכל דבר. זה בדיוק אותו דבר גם במקרה של משחקים מקוונים. אחד ההבדלים הגדולים ביותר בין שחקני המשחק מתחילים או לא מנוסים למקצוענים הוא שהשחקנים המקצוענים מבלים אינספור שעות בשכלול הטכניקה שלהם והתרגלות למכניקת המשחק. משהו שאתה צריך לעשות גם אם אתה רוצה להיות בין האחוזון העליון של כל משחק.

לשפר את כישורי המשחק שלך

כעת, באופן טבעי, לא ניתן לצפות ממך לשחק כל משחק מוביל במשך מאות שעות כדי להיות טוב בו. לכן מומלץ להתמקד רק בכמה משחקים שאתה באמת אוהב. בדרך זו, אתה יכול לשפר את הכישורים שלך אשר בתורם עוזרים לך לעשות שינוי במשחק שלך.

2. שחקו עם שחקנים טובים יותר

דרך נוספת שבה אתה יכול לשפר את כישורי המשחק שלך היא על ידי שיתוף פעולה עם ונגד שחקנים חזקים וטובים יותר במשחק. זוהי דרך מועילה למדי לשפר את כישורי המשחק שלך תוך שליטה באסטרטגיות משחק בשלב מוקדם של המשחק. ללא קשר למשחק, אתה צפוי ללמוד את האסטרטגיות הבסיסיות והיסודות של המשחק. 

זו הדרך היחידה שבה אתה יכול לצפות להחזיק את עצמך מול הטובים שלך. משחק עם או נגד שחקנים טובים יותר יאלץ אותך לשפר את סגנון המשחק שלך כדי להישאר ברמה. כמו כן, בניגוד לשחק עם שחקנים חלשים יותר, תוכל לבחון את החוזק שלך מול שחקנים טובים ממך כרגע.

3. השקיעו במערך משחקים

זה עשוי להפתיע אותך, אבל השיפור במיומנויות המשחק אינו מוגבל רק לסגנון המשחק של האדם או לכמה זמן הם השקיעו במשחק.גורם מכריע אך לעתים קרובות מוזנח בחוויית משחק טובה כמו משחקים ניידים הוא הגדרת המשחק. כן זה נכון. אם אין לך מערך משחק ייעודי, תמיד תתקשה להופיע מול השחקנים המובילים.

תראה כמה מאנשי המקצוע המובילים בתחום המשחקים ב-Twitch. תגלו שלא רק שיש להם מערך גיימינג ייעודי, כולל מחשב המשחקים, אלא שיש להם גם חלל נפרד להפעלה שלהם. השקעה באביזרי גיימינג כמו כסא ארגונומי נוח, עכבר גיימינג, אוזניות איכותיות, תצוגה מעולה וכו', רק עוזרת לאחד לבצע ביצועים טובים יותר. לכן, כדי לשפר את כישורי המשחק שלך, עליך להתמקד בהם.

4. הקלט את המשחק שלך

אתה יכול לשפר את כישורי המשחק שלך רק אם אתה יודע אילו טעויות אתה עושה ואז תפעל לפיהן. וכדי לעשות זאת, אתה צריך להתחיל להקליט את המשחק שלך. כן, זה נשמע כמו עצה מחוץ לקופסה, אבל למעשה, זה משהו שאפילו שחקנים מקצועיים ממליצים עליו, במיוחד עבור שחקנים מתחילים. אם אתה אפילו לא יודע איפה התקלות שלך, אז איך אתה יכול לצפות לשיפורן?

למרבה המזל יש הרבה תוכנות של צד שלישי ואפילו מערכות מובנות במשחקים רבים המאפשרים לשחקנים להקליט את המשחק שלהם לבדיקה מאוחר יותר. זהה את הטעויות שעשית, רשום אותן ואז חפש את האסטרטגיות כיצד תוכל לשפר. זה פשוט כמו זה.

5. צפו באחרים משחקים:

בהרחבת העצה הקודמת שלנו, אם אתה רוצה להיות גיימר טוב ומיומן יותר, אתה צריך ללמוד אסטרטגיות חדשות ששחקנים ממוצעים לא מודעים להן. לשחקנים מקצועיים וחצי מקצועיים יש דרכים שונות לחשוב ולשחק את המשחק. לשחק במשחקים האהובים עליהם אינו עסק מזדמן עבורם; הם לוקחים את זה די ברצינות. אם תצפו בשחקן מקצועי כלשהו, תגלו שהוא קודם כל יעיל ושנית לא מעוניין בשום B.S. במהלך המשחק שלהם. תבחין גם שיש להם אסטרטגיות שונות וסגנונות תנועה ייחודיים שהם משתמשים בהם. למעשה מובן מאליו שזה משהו שעשוי להועיל לך.

כישורי משחק

6. השתתף בפורומי משחקים

קהילת המשחקים המקוונים בהחלט התרחבה ממה שהייתה לפני עשור. יש כיום מאות פורומים המוקדשים אך ורק למשחקים האהובים עליך. זה משהו שעשוי להועיל לך. הצטרפו לפורומים הללו ובדקו בהם לעתים קרובות לטיפים חדשים, טכניקות ואפילו מטא שיאפשרו לכם לשפר את כישורי המשחק שלכם. למה כדאי לך לנסות לעשות הכל בעצמך כאשר אתה יכול בקלות לאסוף מידע מעמיתיך? אתה יכול גם להשתתף בדיונים בנוגע למה שחסר לך או איך אתה יכול לשפר את המשחק שלך.

7. בחר באביזרים קוויים

כעת, זו עשויה להיות עצה מוזרה לגיימרים, אבל אתה חייב לבחור אביזרים קוויים במהלך המשחק. ישנם אביזרי גיימינג אלחוטיים רבים זמינים בשוק, ואף אחד לא מתעסק בהם. אבל זה די נפוץ שאדם חווה זמן פיגור במהלך משחקים בקצב מהיר. אתה יכול לנסות את זה בעצמך. שחקו כמה סיבובים עם עכבר אלחוטי ואז החליפו אותו בעכבר קווי. אתה תבחין שיש וריאציה בזמן התגובה של שני הכניסות.

בטח, ההבדל הוא מינימלי במקרה הטוב, אבל כשאתה מתחרה ברמה הגבוהה ביותר, אפילו פער קל כזה יכול לעשות הבדל עצום. לכן, עדיף לבחור אביזרים קוויים, במיוחד אם אתה משחק משחק מקוון על שולחן עבודה למשחקים.

8. גוף בריא הוא חיוני

תסתכל על כל מדריך למשחקים, והכל יעסוק איך צריך לשפר את המיקוד שלהם כדי לשפר את כישורי המשחק שלהם. ואף אחד לא מכחיש את זה. נפש בריאה וממוקדת חיונית כדי להתחרות ברמה הגבוהה ביותר בכל ענף ספורט, כולל eSports. אבל מה ששחקנים רבים עושים לעתים קרובות הוא שהם פשוט מזניחים את בריאותם הפיזית ומתמקדים רק ברווחתם הנפשית. זו לא הגישה הנכונה. ללא גוף בריא, אינך יכול לבצע את מיטב היכולות שלך; לשכוח משיפור.

עליכם ליצור תזונה בריאה ומאוזנת, לעשות פעילות גופנית סדירה, ואפילו לצאת מדי פעם לטיול ארוך. פעולה זו תעזור מאוד בשיפור כישורי המשחק שלך.

9. להיות מתקשר טוב יותר

רוב המשחקים המקוונים מבוססים על נבחרת, כלומר אתה צריך להיות חלק מקבוצה ולהילחם נגד קבוצות אחרות כדי לנצח. עכשיו אתה יכול לנסות ללכת לבד, אבל זה לא יהיה המסלול הנכון לקחת. לשחק ולנצח מול שחקנים מובילים זה הכל על כמה טוב קבוצה פועלת. לא משנה כמה אתה מיומן, יהיה לך סיכוי אפס לצאת מתרחיש 4 נגד 1. אתה צריך ללמוד איך לשחק כצוות, כלומר לשפר את כישורי התקשורת שלך.

היה איש תקשורת יעיל שלא צריך הרבה מילים כדי לתקשר עם הצוות. אתה יכול ליצור ז'רגון או מילות קוד כדי להסביר את דרך הפעולה הבאה במהירות. עודדו שחקנים אחרים בקבוצה לדבר גם כן. פעולה זו לא רק תשפר את חווית המשחק שלך, אלא גם תשפר את תכונות המנהיגות שלך [1].

10. נוח טוב

אם יש ביקורת אחת שאפשר להטיל על משחקים מקוונים היא שהם מחייבים שחקן להשקיע שעות על גבי שעות על שיפור המשחקיות. זה יכול לגרום לשחקן לישון מינימום ולהישאר ער עד הלילה, לשחק שוב ושוב באותו משחק. פעולה זו למעשה תהיה מנוגדת לשיפור שלך.

לשחק

מנוחה נכונה היא קריטית כדי שהמוח יתפקד במלוא הפוטנציאל שלו. כמו כן, חוסר שינה טוב יכול להשפיע גם על מצב הרוח של האדם, וכתוצאה מכך הם נוטים במהלך המשחק. עליך להימנע מלעשות זאת ולנוח כראוי בכל יום; רק אז אתה יכול להופיע בכל מקום קרוב לפוטנציאל שלך.

סיכום

יש הרבה מיומנויות שמגיעות להיות גיימר טוב. יש אנשים שנולדו עם כישרון טבעי לגיימינג, בעוד שאחרים צריכים לעבוד קצת יותר קשה כדי להגיע לאותה רמה. שיפור כישורי המשחק שלך יכול להיות חוויה מהנה ומתגמלת. על ידי ביצוע הטיפים המופיעים במאמר זה, אתה יכול לקחת את המשחק שלך לשלב הבא. אז למה אתה מחכה? התחל להתאמן ולשפר את הכישורים שלך עוד היום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

המורשת של מורטל קומבט

Mortal Kombat הוא שם מוכר בעולם משחקי הלחימה. הזיכיון, שפותח על ידי אולפני NetherRealm, הפך לשם נרדף לדמויות ייחודיות, קווי עלילה מורכבים ומהלכי סיום מוגזמים

קרא עוד »
דילוג לתוכן